2 Kişilik Matematik Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma RHM Games Studio
Çocukların matematik zekasını geliştirecek olan bu yepyeni oyunu siz de hemen indirin.

Çocuğunuzun matematiği sevmemesinden şikayetçi misiniz, bu dersi yapamaması sizi rahatsız mı ediyor, onun için bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? İşte bu oyun tam size göre o zaman. İçerisinde çocukların sevdiği nesneler ve özellikler ile donatılmış oyunlar ile birlikte matematik çalışmanın zevkine varacak ve çocuğunuzun gelişimini gördükçe mutlu olacaksınız.

Tek bir uygulama ile çocuğunuzu hem eğlendirecek hem de matematik konusunda eğlenceli oyunlar oynayarak onun zekasının ve matematik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunacaksınız.Çocuklar bu oyun ile matematiği çok daha kolay bir şekilde öğrenecekler ve matematiği çok sevecekler. Çocuk gelişim uzmanlarının desteklediği bu oyun artık her çocuğun vazgeçilmezi olacak. Anne ve babaların içini rahatlatacak olan bu eğitici oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir.

 Çocukların gelişimine faydalı olan bu oyun ile siz de çocukların matematiği sevmesine destek olun. Bu oyun ile çocuklar bir adım daha önde olacaklar. Bu harika oyunu indirmek için yapmanız gereken şey çok basit. İndir butonuna basarak bu yepyeni eğitici oyuna hemen sahip olabilirsiniz. Çocukların gelişimine destek olamak istiyorsanız zaman kaybetmeden bu oyunu hemen indirin ve çocuklar üzerindeki etkisini siz de görün. 

2 Kişilik Matematik Oyunu indir